Okuşlar Sigorta Resmi Şirket Bilgileri

Okuşlar Sigorta
Okuşlar Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ.
2280
V.NO: 640 00 37 184
0640003718400014
Yalçın OKUŞ (Kurucu Ortak)
(0312) 621 10 10
İnternet Mülkleri: https://farkibizden.com, https://www.okuslarsigorta.com, https://sendebiriktir.com
Sigorta ve Fon Yönetiminde Doğru Adres

Bir Telefon Kadar Yakınız

(0312) 621 10 10

Hakkımızda

Ticari hayatına 1949 yılında Selahattin OKUŞ un temelini atmasıyla başlayan işletmemiz 1991 yılında OKUŞLAR SİGORTA ARA HİZ LTD ŞTİ ünvanı ile sigortacılık hayatına hızlı bir giriş yapmıştır. Okuşlar Sigorta kurulduğu ilk günden bu yana disiplinli , özverili ve çözüm odaklı çalışmalarıyla tüm Türkiye çapında 30,000 i aşkın sigortalıya kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Her geçen gün sayısı artan sigortalılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için insan kaynaklarına ve teknolojiye sürekli yatırım yapmaktayız.
Konusunda uzman kadromuz ile acenteliklerini yapmakta olduğumuz şirketlerimizin Türkiye sıralamalarında üst sıralarda yer almaktayız. Temel prensibimiz hizmet verdiğimiz her alanda en iyi olmaktır.

Güveniniz sigortamız , teminatımız adımızdır …

Okuşlar Sigorta ile sigorta ihtiyaçlarınıza en kapsamlı ve ekonomik anlamda en uygun çözümü elde edersiniz. Hasar anında ve sonrasında doğru ve hızlı yönlendirmeler alırsınız . Poliçe ve teminat devamlılığınız konusunda yakın ilgi ve titizlikle takip edilirsiniz.

 

 

Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak , en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik. Bunun size vereceğimiz hizmetin kalitesini artıracağını biliyoruz ve bu bilinçle başladığımız ticari hayatımıza teknolojinin de bize verdiği imkanları kullanarak geliştirmeye devam ediyoruz.

Neden Biz

Kolay

Koltuğunuzdan bile Kalkmadan, ihtiyacınız olan sigorta hizmeti ile ilgili anında online Teklif, Bilgi ve Danışmanlık Alın!

Güvenli

30 Yıla Varan Sektör Tecrübesi, Binlerce Memnun Müşteri ve SSL sertifikalı güvenli web sitesi altyapımızla hizmetinizdeyiz!

Hızlı

Birkaç tıklamayla aradığınız sigortacılık hizmeti ile İlgili Tüm Bilgi ve İletişim Kanallarına Ulaş!

Uygun

10’larca seçkin şirketten tam da ihtiyacınıza göre en uygun ve kapsamlı sigorta poliçeleri Okuşlar Sigortada...

Rakamlarla Hakkımızda

15000

Mevcut Poliçeler

150

Alınan Ödüller

1991

Sektöre Giriş

30000

Mutlu Müşteri